Новина

У Костопільській громаді – День жалоби: військовий Віталій Журавель раптово помер

12:30, 03 Квітня

зображення новини

У Костопільській громаді сьогодні, 3 квітня оголошено Днем жалоби. Громада прощається із Журавлем Віталієм Дмитровичем.

48-річний молодий сержант раптово помер, причиною смерті став набряк головного мозку.

Про це повідомляє Костопільська міська рада.

З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну Віталій Журавель приєднався до лав ЗСУ, служив старшим бойовим медиком 4 аеромобільної роти військової частини А4350. Мужньо відстоював кожний клаптик української землі, був учасником АТО.

Військовий довгий час лікувався та проходив реабілітацію після поранення внаслідок падіння гвинтокрила.

27 березня Віталій був направлений на консультацію та додаткове обстеження до військового шпиталю м.Житомир. 30 березня Героя без ознак життя було виявлено за місцем тимчасового проживання в готелі «Ялинка».

Народився 13 травня 1975 року в місті Костопіль. Закінчив Костопільську ЗОШ №1. У довоєнний час працював майстром широкого профілю, виготовляв вироби з дерева.

Прощання з Героєм відбудеться о 12:30 в його домівці. О 13:30 – чин похорону за загиблим Героєм у соборі святих апостолів Петра і Павла. Поховають Віталія Журавля на «Новому» кладовищі м.Костопіль поруч із іншими Воїнами Небесного Легіону.

У День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Заборонено вмикати розважальну музику в громадському транспорті, магазинах та закладах харчування.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким людям загиблого. Вічна пам’ять Віталію Журавлю…