Новина

У Гощі працює високотехнологічна птахоферма «Хайчікен»

13:52, 22 Вересня

зображення новини

У Гощі функціонує високотехнологічна птахоферма, яка використовує обладнання бельгійського виробництва.  

ТОВ «Хайчікен» має цех з інкубації яєць, потужність одноразової закладки 57 000 яєць. Таких інкубаторів у світі – одиниці, повідомили у Рівненській ОДА.

Процес повністю автоматизований – спеціальні датчики зчитують інформацію зі шкарлупи, що дві години яйця змінюють кут нахилу. Є обладнання для відновлення функцій фертильності, інкубатори для вакцинації курчат, спецавтомобілі для їх перевезення.

«Виробництво повністю передбачуване. Ми і екскурсії влаштовуємо для іноземців», – розповідає власник підприємства Олег Гривківський.

Річна потужність птахоферми становить понад 6 млн курчат. Це повністю забезпечує потреби господарств підприємства у молодняку птиці.Окрім того, товариство реалізовує курчат бройлера іншим птахопідприємствам області.

ТОВ «Хайчікен» входить до групи компаній «Полісяночка», у складі якого працює п’ять підприємств у Рівненському районі. Спеціалізуються на рослинництві, комбікормах, птахівництві. Таким чином компанія налаштувала замкнутий цикл виробництва.

Більше того, «Полісяночка» – одна з перших компаній, котра долучилася до формування гуманітарної допомоги населенню Чернігівщини.