Новина

COVID-19 у психлікарні на Рівненщині: розповіли про стан хворих

16:47, 27 Липня

зображення новини

Станом на сьогодні, 27 липня, в Острозькій обласній психіатричній лікарні знаходиться 10 пацієнтів, у яких підтверджений діагноз COVID-19.

Перебіг захворювання у них легкий, без ускладнень.

Крім того є підтверджений факт захворювання двох медичних працівників, які перебувають на самоізоляції і отримують лікування амбулаторно під контролем сімейних лікарів.

Ситуація перебуває на постійному контролі, загрози поширення інфекції немає. – повідомив на традиційному брифінгу ОДА начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.