У Білорусі розпочалися військові навчання за участі російської армії, під час яких військові відпрацьовуватимуть підготовку та можливе застосування ядерної зброї. До тренувань залучили підрозділи ракетних військ і авіації.
У Міністерстві оборони Білорусі повідомили про початок спільних навчань із військовими рф. За офіційною інформацією, під час маневрів планують відпрацювати питання бойового застосування ядерної зброї.
У відомстві заявили, що метою навчань є підвищення рівня підготовки білоруських військових, перевірка готовності озброєння та техніки, а також удосконалення взаємодії між підрозділами.
До тренувань залучили частини ракетних військ і авіації. Разом із російськими військовими вони відпрацьовуватимуть доставлення ядерних боєприпасів, маскування та дії під час їхнього можливого застосування.
У Міноборони Білорусі наголосили, що однією з ключових особливостей навчань стане перевірка готовності військ діяти з непідготовлених позицій у різних районах країни. Також військові тренуватимуться здійснювати переміщення на великі відстані, приховано маневрувати та проводити необхідні розрахунки для використання озброєння.
У білоруському оборонному відомстві стверджують, що навчання є плановими та нібито не спрямовані проти інших держав і не становлять загрози для безпеки регіону.