Новина
У Березному вручили державні нагороди родинам загиблих військових
14:02, 13 Травня

Фото: Рівненська районна державна адміністрація
Вчора у Березному відбулася церемонія вручення державних нагород сім’ям військовослужбовців із Рівненщини, які загинули, захищаючи Україну на фронті. Захисників посмертно відзначено орденами «За мужність» III ступеня.
Про це повідомили на сторінці Рівненської районної державної адміністрації. Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими захисниками України.
Відповідно до указів, орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджено двох воїнів із Березнівщини.

Серед них — сержант, командир танка 11-ї танкової роти 4-ї окремої танкової бригади Микола Луцик із села Городище. Військовий став до лав захисників у березні 2022 року, до того мав бойовий досвід участі в АТО/ООС. Загинув 13 червня 2023 року на Донеччині під час виконання бойового завдання.
Також посмертну нагороду отримав старший матрос Петро Стахнюк із села Бистричі, який проходив службу у підрозділах Військово-Морських Сил України. До захисту держави він долучився у квітні 2022 року. Воїн загинув 31 травня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Пам’ять загиблих військовослужбовців присутні вшанували хвилиною мовчання.
