Новина

ТВК Рівненщини відмовила в реєстрації усіх кандидатів, поданих від «Слуг» (ВІДЕО)

11:55, 25 Вересня

зображення новини

Вчора, 24 вересня, відбклось засідання Здолбунівської міської ТВК, під час якої було відмовлено в реєстрації кандидатам, поданим від «Слуги Народу» до Здолбунівської міської ради.

Підстава залізна: порушено встановлений Виборчим Кодексом порядок висування кандидатів, а саме частину 9 статті 219 – так звану «гендерну квоту». Закон чітко говорить: під час формування єдиного та територіальних виборчих списків організація партії повинна забезпечити присутність у кожній п’ятірці (місцях з першого по п’яте, з шостого по десяте і так далі) кожного виборчого списку чоловіків і жінок (не менше двох кандидатів кожної статі). Натомість у першій п’ятірці «слуг» 4 особи чоловічої статі та одна жіночої. А це значить, що «злітає» увесь єдиний список, всі кандидати…– прокоментував на своїй сторінці у мережі Facebook Сергій Кондрачук.

☝️Осінь прийшла – зелень падає…😂❗Щойно Здолбунівська міська ТВК відмовила в реєстрації УСІХ кандидатів, поданих від…

Опубліковано Сергієм Кондрачуком Четвер, 24 вересня 2020 р.

Здолбунівська міська ТВК відмовила в реєстрації усіх кандидатів від «Слуги народу». Причина – порушена гендерна квота: в першій п‘ятірці чотири чоловіка та лише одна жінка…

Опубліковано Оленою Діденко Четвер, 24 вересня 2020 р.