Новина

Триває реєстрація на участь у Всеукраїнських змаганнях “Ігри Нескорених”

10:07, 17 Березня

зображення новини

До 21 березня триває реєстрація на Всеукраїнські “Ігри Нескорених”. Зареєструватись для участі можна у ЦНАП або самостійно.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Наприкінці квітня ветерани війни, військовослужбовці, рятувальники і правоохоронці, які отримали травми або захворювання внаслідок бойових дій, будуть змагатись за право представити Україну в складі національної збірної на міжнародних змаганнях у Дюссельдорфі.

Впродовж двох днів у Львові пройдуть Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Для учасників відбору буде забезпечено проживання, харчування, спортивний інвентар, страхові поліси і ПЛР-тестування.

Якщо вам потрібна допомога з поданням заявки, фахівці Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному проконсультують, як заповнити онлайн-форму, і нададуть доступ до комп’ютерної техніки.

Для заповнення форми вам знадобиться первинний документ про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідка під спортивного лікаря.

Для участі необов’язково мати спортивний досвід і професійні навички.

Посильте збірну Україну на Invictus Games 2023, подавайте заявку за посиланням (авторизуватись можна за допомогою КЕП, BankID чи додатку «Дія»).

Детальніше: тут.

Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки?

Телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25 і фахівці Мінветеранів вам допоможуть.

Всі інформаційні матеріали надані Мінветеранів.