Новина
Троє випускників з Костополя склали НМТ на 200 балів
13:19, 24 Червня

За підсумками основної сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ), одразу троє наших одинадцятикласників здобули омріяний максимум — 200 балів. Костопільщина пишається своїми талантами та педагогами, які привели їх до цього успіху.
Назар Черняк — випускник Костопільського ліцею №3, який також підкорив найвищу вершину у двох дисциплінах, отримавши 200 балів з математики та 200 балів з фізики. Знання, що втілилися в максимальні бали, юнаку дали вчителька математики Валентина Потапчук (яка підготувала цьогоріч одразу двох 200-бальників) та вчитель фізики Віктор Басюк.
Захар Олексійчук — випускник Костопільського ліцею №1 ім. Т. Г. Шевченка, який продемонстрував блискучі знання та отримав 200 балів з математики. Високого результату вдалося досягнути під керівництвом вчительки математики Таміли Войтко.
