Новина

Святкові заходи у Рівному до 14 жовтня

18:35, 12 Жовтня

зображення новини

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, 77-ї річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці, які відзначаються 14 жовтня, у  Рівному пройдуть святкові заходи.

14 жовтня розпочнеться із богослужіння за захисників України, яке відбудеться у всіх храмах області.

Із 8:00 до 13:00 у Рівному триватиме півмарафонський забіг «Pokrova Half Marathon 2019» за маршрутом від вулиці Костромська, Льонокомбінатівська, проспект Генерала Безручка, вулиця Литовська до алеї Пагорба Слави.

Об 11:30 на кладовищі «Нове» відслужать панахиду за загиблими бійцями. До меморіальних заходів долучиться керівництво області та міста, духовенство, військовослужбовці, учасники АТО, Революції Гідності, визвольного руху, члени сімей загиблих.

О 13:00 стартує фестиваль козацьких бойових мистецтв «Покровський вітер», організований козацьким табором «Гайдамаки» (м.Рівне, вул. Млинівська, 24), а о 14:00 на цій локації відбудеться мотиваційна дискусія “Я –  ветеран\Я – ветеранка” за участю учасників бойових дій на Сході, їхніх дружин та дітей. 

О 16:00 на Майдані Незалежності відбудеться концерт кобзарів і лірників з Польщі та Білорусі, які продемонструють майстер-класи народних танців у супроводі традиційних інструментів та ліри.

Упродовж дня у Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбуватимуться спортивні змагання, ярмарки та святковий концерт, а на Майдані Незалежності відбудеться виставка військової техніки ОК «Захід» .