Новина

Студенти Рівного стали учасниками Форуму лідерства

12:18, 28 Вересня

зображення новини

За сприяння управління економіки міста 24 вересня у Рівному вперше провели Форум молодіжного лідерства у форматі командного ігро-тренінгу.

У заході об’єднались команди із студентства РДГУ, НУВГП та МЕГУ.

Це надзвичайно важливо, адже вища освіта – це не тільки про здобуття нових знань, а і виховання високих лідерських та життєвих якостей. Саме для цього в обласному центрі провели такого формату захід.

-Лідер – це вибір. Це позиція і відповідальність. Творення і зміни. Лідерство, це процес в якому всі справи на благо. Плекати лідерів, розвивати підприємництво, робити наше місто фінансово щасливим – основна місія нашого Форуму молодіжного лідерства. – зазначила менторка форуму Ольга Ігнатьєва.