Новина

Спортсмени з Рівного здобули нагороди на турнірі в Києві

17:48, 23 Жовтня

зображення новини

Рівненські спортсмени брали участь у турнірі з боротьби греко-римської ім. ЗТУ Гаріяна, який днями відбувся в Києві. Про це інформують на сторінці Управління молоді та спорту Рівненської ОДА

Рівняни повернулися додому із низкою нагород. Зокрема, Артур Бойчук (130) виборов срібло, Марян Голубовський -(67) та Влад Драганчук -(97) завоювали бронзу.

Артур Бойчук є вихованцем ДЮСШ 1,  всі спортсмени тренуються під керівництвом Михайла Литвинчука.

«Дякуємо за підтримку судді міжнародної категорії Петру Нагорному та судді національної категорії Петру Прокопчуку», – зазначено у дописі.