Новина
Спортсмени з Рівного здобули нагороди на турнірі в Києві
17:48, 23 Жовтня

Рівненські спортсмени брали участь у турнірі з боротьби греко-римської ім. ЗТУ Гаріяна, який днями відбувся в Києві. Про це інформують на сторінці Управління молоді та спорту Рівненської ОДА
Рівняни повернулися додому із низкою нагород. Зокрема, Артур Бойчук (130) виборов срібло, Марян Голубовський -(67) та Влад Драганчук -(97) завоювали бронзу.
Артур Бойчук є вихованцем ДЮСШ 1, всі спортсмени тренуються під керівництвом Михайла Литвинчука.
«Дякуємо за підтримку судді міжнародної категорії Петру Нагорному та судді національної категорії Петру Прокопчуку», – зазначено у дописі.
