Новина

Спортсмени Рівненщини переможно виступили на Кубку Європи з кікбоксингу

17:19, 11 Лютого

зображення новини

У Хорватії відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. Участь у змаганнях взяли 2240 учасників з 39 країн світу.

На змаганнях успішно виступили і представники рівненського клубу “Ліга чемпіонів”. Про це пише ЧаРівне.

Зокрема,  Ігор Дудник став чемпіоном у розділі К-1. Також Дмитро Леоновець здобув срібло у лоу-кіку. Також другим фінішував Владислав Орел. Серед дорослих спортсменів золото виграла Аліна Мартинюк, яка останні кілька місяців представляє на змаганнях Рівне.

Серед дітей вперше на Міжнародній арені виступав Георгій Яковчук. У нього дві бронзи. Михайло Івтушок вигравв дві золоті нагороди. Також йому вручили і два кубки та одну бронзову медаль у новачках. Ці бійці представляють рівненську ДЮСШ №5. Готували спортсменів до змагань Роман Кроль, Іван Хащівський, Ірина Орел, Ігор Ковальчук.

Відзначився і юний здолбунівчанин Костянтин Яльницький із клубу “Теккен”. Він здобув золото і срібло у лайт-контакті. Також у кік-лайті у нього перше та друге місце.

З медалямиповернулися два представники клубу “Праджат”: Вадим Тотовицький та Іван Царук виграли по золоту.