Новина

Спортсмени ОТГ з Костопільщини отримала спортивні нагороди

17:07, 09 Листопада

зображення новини

На Рівненщині продовжується вручення нагород громадам, які найбільше відзначилися у проведенні обласних фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Як повідомляє пресслужба “Спорт для всіх”, третє місце у цьому році виборола громада села Мирне Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади Костопільського району.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради, щоб вручити заслужені нагороди та провести серед школярів фестиваль здорового способу життя.

До участі у естафетах долучились чотири команди учнів середніх класів. На кожному новому старті дітей очікував різноманітний спортивний інвентар, використовуючи який, потрібно було якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Впродовж змагань кожен колектив демонстрував свою вправність, спритність та злагодженість в проходженні дистанції.