Новина

Сьогодні вшановуємо пам’ять українського воїна Рильського Владислава з Острога

11:27, 14 Серпня

зображення новини

Сьогодні, 14 серпня, вшановуємо пам’ять загиблого на російського-українській війні Рильського Владислава Олександровича.

Владислав Рильський народився 20 липня 1992 року у Вінниці у сім’ї військових; його батько – військовий, викладач Острозького військового ліцею. Владислав закінчив Острозький НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Після закінчення середньої школи поступив до Академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Після закінчення Львівської академії сухопутних військ Влад був скерований в Яворів, в місце постійної дислокації Залізної бригади, де колись служив і його тато.

Владислав був командиром 2-го механізованого взводу, 24-ої окремої механізованої бригади. Брав участь в російсько-українській війні з 24 травня 2014 року. З перших днів у зоні проведення операції взвод під керівництвом офіцера ніс службу на блок-постах в Донецькій області. Уміле керівництво взводом та постійне вдосконалення навичок підлеглого особового складу дало змогу керівництву бригади створити із взводу штурмову групу для знищення терористів у безпосередньому зіткненні з противником.

Загинув 14 серпня 2014 року у віці 22 років від артилерійського обстрілу окупантами під час виконання завдань в зоні бойових дій біля Новосвітлівки Краснодонського району Луганської області. Про це повідомляє Книга пам’яті полеглих за Україну. Разом з Владиславом загинули майор В. Бондаренко, лейтенант Ю. Думанський, солдат В. Мартинюк та солдат М. Романович.

Останнє прощання з героєм відбулось на центральній площі Острога. Похований у місті Острог Рівненської області.

21 жовтня 2014 року  Указом Президента України № 817/2014 від 21.10.2014 року старший лейтенант Рильський В.О. за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).