Новина
Сьогодні у Рівному попрощалися із мужнім 25-річним воїном Сергієм Бабичем
16:04, 08 Квітня

«Як будемо всі боятися – не буде України» – прокоментував Сергій Бабич польському журналісту на запитання «Чи не боїтесь війни?» під час перетину кордону.
Сьогодні у Рівному, на “Майдані Незалежності” мешканці прощалися із 25-річним воїном зі Здолбунова, який виборював нам Україну.
Останній рік мужній хлопець жив та працював за кордоном, але з початком повномасштабного вторгнення повернувся до рідної країни.
Боронячи незалежність держави, Сергій Бабич загинув від ворожих за куль у Донецькій області.
“Важко прощатися з відданими синами держави, важко говорити “Герої не вмирають”, коли їх все більше у нашому небесному батальйоні…
Ніколи не забудемо подвигу героїв! Не пробачимо катам усі вбивства….
Вічна пам’ять Герою”, – написав мер Рівного Олександр Третяк у Фейсбук.

