Новина

Сьогодні рівняни долучаться до міжнародної акції #BelarusWatch.

11:09, 26 Серпня

зображення новини

Сьогодні, 26 серпня, з 20:40 до 21:30 у Рівному на Театральній площі відбуватиметься акція “BelarusWatch“.

Вже котрий день у Білорусі тривають масові протести за чесні вибори. Влада використовує проти мирних людей дубинки, резинові кулі, газ, світло-шумові гранати, водомети, спецтехніку. Небайдужі люди у різних країнах світу підтримують мирний протест у Білорусі й на знак солідарності проводять міжнародну акцію #BelarusWatch. Україна, Італія, Словенія, Німеччина, Латвія, Польща, США, Бельгія, Франція 26 серпня об’єднають зусилля і проведуть міжнародну акцію солідарності. Ми солідарні з мирним протестом білорусів і намагаємось привернути увагу лідерів різних країн світу до порушення прав людини у Білорусі та закликати їх діяти. – повідомляють організатори акції в Рівному на сторінці події у мережі Facebook.

В межах акції планують створити та сфотографувати “живий” прапор Білорусі, саме тому організатори запрошують приходити в одязі білого та/або червоного кольорів.

Нам особливо приємно поєднати цю акцію із ініціативою Рівненського обласного драматичного театру, який вже кілька днів підсвічений біло-червоно-білими кольорами на підтримку колег з театру Янки Купали у Мінську. – додають організатори дійства.

Більше інформації можна знайти на сторінці заходу.

“BelarusWatch” – це волонтерська ініціатива, яка збирає та систематизує інформацію про порушення прав людини під час протестів у Білорусі. Ініціатива об’єднує небайдужих людей із різних країн та координується Євромайдан SOS. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” підтримує дану ініціативу.