Новина

Сьогодні Рівне мітингуватиме проти “інспекції” терористами ДНР української території

14:05, 10 Вересня

зображення новини

Сьогодні, 10 вересня, о 18:00 біля Рівненської обласної державної адміністрації відбудеться пікет.

Патріоти Рівненщини зберуться, щоб висловити свою позицію у зв’язку з наміром української сторони дозволити проінспектувати позиції українських Збройних сил в районі населеного пункту Шуми представниками незаконних збройних формувань.

Закликаємо усіх патріотів краю прийти з вимогою не допустити національної ганьби!
СТОП “спільне інспектування” лінії розмежування на Сході Украни!повідомляють організатори акції протесту – члени Європейської Солідарності Рівне.

Рішення про проведення 10 вересня спільної з терористами інспекції населеного пункту Шуми Донецької області має ознаки державної зради, за яку посадовці будь-якого рівня мають відповідати згідно з чинним законодавством.

Допуск на українську територію військової інспекції представників так званої «ДНР», які нахабно заявляють про намір перевірити дотримання лінії розмежування біля населеного пункту Шуми, фактично означає легітимізацію терористів.

Попередні інспекції Спільного контролю та координації здійснювались представниками України та Росії — двох держав. Представники терористичної організації на інспектування української території допускаються вперше.

Тисячі загиблих захисників, які захищали територію України, віддали своє життя не для того, щоби їхню пам’ять зраджували люди, які ставляться до національних інтересів за принципом «какая разніца».

Ми переконані, що нове керівництво ТКГ з українського боку на чолі з Леонідом Кравчуком після такого ганебного кроку має бути негайно відправлене у відставку. – повідомляють на сторінці політичної партії Голос.