Новина
“Славія” стала переможцем Кубку Рівненського району з футболу.ФОТО
12:27, 12 Вересня

Футбольний клуб “Славія” став володарем Кубку Рівненського району 2021.
У фіналі “Славія” здолала команду “РОКО” з рахунком 3:1.
Голи у переможців забивали Віктор Карашенко, Тарас Топоровський, Юрій Гриценко.
Вітаємо команду з трофеєм!

Фото: зі сторінки ФК “Славія”
