Новина
Скажений кіт покусав жінку на Рівненщині
17:08, 17 Вересня

У Рівненському районі відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Леонова, на якому обговорювали питання поширення сказу в районі.
Рівненська районна державна адміністрація повідомляє, що розглянули ситуацію, яка виникла в Острозі. Там хворий на сказ кіт покусав свою власницю. Жінка перебуває під наглядом лікарів, її стан задовільний. В Острозькій громаді вжили всіх засобів щодо усунення наслідків цієї надзвичайної ситуації. У місті зберігається стабільна епізоотична ситуація, проте, необхідно тримати на контролі питання профілактики поширення сказу у районі.
Від початку 2021 року на Рівненщині зафіксовано 21 випадок сказу у тварин.
