Новина

Сільські маршрутки біля Рівного переводять у спеціальний режим

12:39, 20 Серпня

зображення новини

Обласна влада знайшла вихід у тому, як частково запустити роботу громадського транспорту в червоній зоні. Адже людям якось потрібно добиратися на роботу.

Читайте також: На Рівненщині діятимуть обмеження у “червоних” та “помаранчевих” зонах

Відповідно до Постанови КМУ від 22 липня 2020 року  №641 у тих регіонах, де встановлено рівень “червоної” зони епідемічної небезпеки, забороняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирським, автомобільним, залізничним транспортом.

Наразі це стосується Рівненського, Костопільського районів та міста Дубно. Водночас, розглядається питання щодо організації спецрейсів у Рівненському та Костопільському районах.

Керівники підприємств критичної інфраструктури, медичних закладів мають забезпечити довезення своїх працівників спецтранспортом за погодженням з органами патрульної поліції. – повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час брифінгу.

Станом на сьогодні, 20 серпня, уже діють такі спецрейси: Рівне-Костопіль, Рівне-Ходоси, Рівне-Квасилів, Рівне-Клевань-Зоря, Рівне-Хотинь, Рівне-Тайкури,  Рівне-Бармаки-Городище та окремі маршрути у межах Костопільського району, вони в основному стосуються перевезення лікарів та працівників критичної інфраструктури.