Новина

Шпанівська ОТГ ділилась досвідом з Корцем

12:45, 24 Вересня

зображення новини

У понеділок, 23 вересня, у Шпанові та Корці відбувалися зйомки проекту телеканалу «Рівне 1» «Реформи працюють».

Журналісти теремом з’єднали дві громади: Шпанівську об’єднану територіальну громаду та Корець, який досі не об’єднався.

Головна мета проекту проаналізувати та показати досвід об’єднаної територіальної громади для населених пунктів, в яких не розпочався процес децентралізації.

Представники громад обговорювали процеси децентралізації, туризму та освіти. Зокрема, що змінилося, як триває розвиток та чого треба боятися.

Про успіхи та проблеми громади розповідав Голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук. Питання змін у освітньому просторі висвітлював начальник відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації Олександр Набочук. Про туристичний потенціал громади розповідав головний спеціаліст відділу фінансів, економіки та інвестицій Шпанівської ОТГ Євгеній Сульжук.

Участь у телемості у Корці взяли міський голова Людмила Дмитрук, головний спеціаліст Управління освіти, молоді та спорту Корецької райдержадміністрації Наталія Палюх, начальник сектору культури і туризму Корецької райдержадміністрації Вікторія Плисюк.

Також свої питання та думки щодо децентралізації мали можливість висловити місцеві жителі, які активно брали участь у обговорені піднятих питань.

Телеміст відбувався у Шпанові біля опорної школи, а у Корці поряд із будинком культури.

Реформи працюють: Шпанів – Корець

Опубліковано Телеканал "Рівне 1" Понеділок, 23 вересня 2019 р.