Новина

Школярі Рівненщини у півфіналі проєкту Відкривай Україну (ВІДЕО)

11:27, 21 Серпня

зображення новини

Школярі з Дубровицького ліцею пройшли в півфінал освітнього проєкту Відкривай Україну.

Підлітки об’єднались в команду для того, щоб разом змінити звички громади Дубровиці. В рамках проєкту Відкривай Україну в дітей було завдання – створити та реалізувати власний проєкт на будь-яку актуальну тему свого населеного пункту. Школярі обрали екологічну тематику, назвали свою команду БЕМС та закликали громаду Дубровиці сортувати сміття і слідкувати за чистотою свого міста.

Для популяризації своїх ідей підлітки створили сторінку проєкту в Instagram, де креативно пропагують екологічний спосіб життя. Також підлітки започаткували екологічні акції зі збору вторсировини в ліцеї, організували толоки в рекреаційних зонах міста, провели тематичні конференції та флешмоби в соціальних мережах.

Команда знайшла партнерів серед місцевих бізнесменів та продає накопичену вторсировину, таким чином підлітки мають кошти на реалізацію проєкту та його розвиток.

Спочатку реакція громади була не дуже позитивною, ніхто не хотів брати участь у наших заходах, проте з часом все змінилося, і до нас приєдналося достатньо багато людей, і тепер вони теж підтримують нас та наші ідеї.– прокоментували учасники проєкту.

Школярі з Дубровицького ліцею скористались можливістю зробити місто кращим та почали рух змін в свідомості своєї громади. Зараз команда БЕМС у півфіналі всеукраїнського проєкту “Відкривай Україну”.

Всеукраїнський проєкт неформальної освіти “Відкривай Україну” – найбільшій в Україні освітній командний гейміфікований проєкт для учнів,  що навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми, і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Проєкт проходить за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, організатором є благодійна організація “Благодійний фонд “Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну“.

View this post on Instagram

Підсумкове відео з реалізації проекту «Сортуємо заради майбутнього»♻️♻️♻️ #БЕМС

A post shared by @ bems_nvk on

 

View this post on Instagram

Продовжуємо працювати♻️♻️♻️ #сортуємозарадимайбутнього #відкривайукраїну @liceumschool @shv.nas @vikusia_rn @aleksandraazzzz @sasha21106 @slavkaaa @vidkruvai.ukrainu

A post shared by @ bems_nvk on