Новина

Село на Рівненщині відзначило своє 450-ліття

08:50, 24 Вересня

зображення новини

У суботу, 21 вересня, село Глинки Білокриницької сільської ради Рівненського району відсвяткувало свою 450-ту річницю з дня заснування.

Справжнє свято для місцевих жителів та гостей села влаштували вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю «Зіронька» Білокриницького будинку культури під керівництвом Анни Шлеюк, провідний методист відділу культури і туризму Олена Ткач та учні Глинківської школи. Під час святкувань відзначали найстаршого жителя громади, вручали номінацію «багатодітна мама», «наймолодший житель» та «наймолодша сім’я». Окрім того, усіх на святі частували смачними кулішем та ухою, які приготували місцеві жителі Роман  Галябар, Володимир Гавриш та Валерій Утюж.

Привітати глинківчан зі славним святом завітав голова Рівненської районної ради Микола Сальчук. Він також виконав почесну місію та вручив відзнаки нашим захисникам – ветеранам російсько-української війни.

З історією Глинків усі охочі могли ознайомитися на виставці про історію виникнення та сьогодення села, яке підготувала бібліотекарка Оксана Морозюк.