Новина

Рятувальники повністю ліквідували наслідки учорашніх підтоплень в Рівному

11:07, 24 Червня

зображення новини

Вчора, 23 червня, у другій половині дня на Рівненщині внаслідок несприятливих погодних умов у вигляді дощових опадів відбулося підтоплення двох житлових будинків в обласному центрі та 15 присадибних ділянок приватних домогосподарствах Рівного, Сарн, Острога та Рівненського району.

Як повідомляють в ДСНС, найскладнішою ситуація була у Рівному, де під підтоплення потрапило одразу шість вулиць. До відкачування води та допомоги громадянам було залучено 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки та мотопомп, а також 46 осіб особового складу бійців ДСНС.

В обласному центрі роботи продовжувалися до другої години ночі 24 червня. Як стверджують рятувальники, найважче було працювати по вулиці Білій, де було затоплено понад сто метрів проїжджої частини дороги, а рівень води подекуди сягав більше метра. Туди рятувальники залучили важку пожежну техніку. Із водяної пастки на цій вулиці працівники ДСНС відбуксирували десять легкових автомобілів, а також вивезли “на суходіл” чотирнадцятьох працівників офісів та підприємств, що були фактично заблоковані водою.

Загалом було відкачано приблизно 8 000 м.куб. води.