Новина

Розповіли чим дивуватиме Острог у статусі Молодіжної столиці

18:10, 12 Жовтня

зображення новини

У понеділок, 11 жовтня, у секретаріаті Кабінету Міністрів України острожани презентували план розвитку молодіжної політики міста в рамках статусу «Молодіжна столиця України 2022».

Для загалу делегація представила програму «Острог – Молодіжна столиця України-2022: презентація плану розвитку молодіжної політики міста в рамках статусу Молодіжної столиці України». Міський голова Острога Юрій Ягодка розповів про концепцію заходів, які відбуватимуться у Молодіжній столиці, усі вони пройдуть під гаслом: «Острог – місто, що об’єднує історію та сучасність!». Ольга Стецюк презентувала ключові заходи, серед яких відкриття простору для молоді «Мріємо та діємо», волонтерського центру Добра, відкриття «Школи проєктного менеджменту», «Бізнес-інкубатора» та школи амбасадорів Молодіжної столиці.

Окрім того, учасники пресконференції розповідали про переваги маленького міста, яке є дуже комфортним за своєю атмосферою для різних вікових, релігійних і молодіжних груп та громадських організацій, і як статус Молодіжної столиці, дасть якісний шанс та велику можливість кожному реалізувати задумане. Наголосили також на особливостях молодіжного студентсько міста, де розташований сучасний Національний університет «Острозька академія».

Учасники заходу обговорили  ідею проведення  двох фестивалів та Всеукраїнського форуму, де буде поєднано історію та сучасність. Провести форум планують на трьох локаціях: новий корпус Національного університету «Острозька академія», територія Замкової гори, та центр Острога. Під час заходу також презентували логотип «Острог – Молодіжна столиця України-2022», кишенькову карту подій запланованих заходів та дорожній знак, який зустрічатиме всіх гостей при в’їзді в місто.