Новина

Родинам українських героїв провели військово-патріотичний захід.ФОТО

14:33, 13 Жовтня

зображення новини

12 жовтня військовослужбовці Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки на чолі з військовим комісаром підполковником Олександром Ярмошевичем зустрілися з родинами загиблих героїв та учасників АТО (ООС) краю та волонтерами. Зустрілися, щоб не просто розповісти про війну чи показати зразки озброєння, але й для того, щоб подарувати дітям хоч краплину своєї «батьківської» любові. Захід відбувався в приміщенні Пластового центру.

“Спочатку з острахом, а потім з величезним задоволенням дітвора розглядала зброю. А коли підключилися і дорослі, стало зрозумілим, що місточок налагоджено, що цивільні та військові стали одним цілим – звичайними людьми, чиї знання та цікавість об’єдналися.

Розібрати та зібрати власноруч пістолет чи автомат, приміряти на себе шолом та бронежилет, розібрати міну… Не кожен може цим похизуватися… Але сьогодні це змогли усі. І тепер кожен з присутніх хоч на мить, але відчув, як це – бути захисником своєї країни.

А коли цікавість досягла свого апогею, присутні частувалися смаколиками. Не дарма ж кажуть, що війна війною, а обід (у нас була вечеря) – за розкладом.

Подякувавши своїм захисникам, дітвора та їх рідні задоволеними пішли по домівках, щоб потому ще більше пишатися своїми Героями, що дарують нам право на мирне життя.

А ми, в свою чергу, висловлюємо слова щирої вдячності усім, хто відгукнувся та допоміг нам у проведенні нинішньої зустрічі. Щиро дякуємо Вам, Лена Ровенская, Тарас Давидюк та Тетяна Ременюк! Лише разом ми – сила! Разом ми наближаємо нашу Перемогу!” – повідомляють на сторінці центру.

ОТО