Новина

Рівнянин зіграє головну роль у пригодницькому фільмі

14:05, 21 Вересня

зображення новини

Молодий актор з Рівного – Віталій Гордієнко зіграє головну роль у художньому фільмі «Екс». Вихід стрічки у прокат заплановано 23 січня 2020 року.

Події фільму «Екс» відбуваються у 1932 році на Галичині. Четверо українських підпільників УВО (української військової організації) на прізвиська Чорний, Зюк, Явір та Терен планують пограбування для потреб опору. Але все йде не за планом, і ретельно розроблена операція перетворюється на криваву бійню. Сценарій засновано на реальних подіях (йдеться про пограбування пошти у містечку Городок (тоді Грудек Ягелонські) 1932 року). Зокрема Віталій Гордієнко зіграє роль Явора. Рівнянин випускник Львівського національного університету імені Івана Франка.

Режисер фільму Сергій Лисенко. Оператором стрічки виступив Сергій Михальчук, лауреат кінофестивалів у Берліні і Сан-Себастьяні. А художник-постановник, Влад Одуденко, відзначався роботою над фільмами «Поводир», «Плем’я», «Сторожова застава», «Дике поле» та «Крути 1918». Виробництво стрічки здійснює компанія «Т. Т. М.» за підтримки Держкіно.