Новина

Рівнян закликають зібратися на «Віче: Зупини Капітуляцію»

09:11, 06 Жовтня

зображення новини

У неділю, 6 жовтня, небайдужих рівнян закликають зібратися на «Віче: Зупини Капітуляцію». Протести розпочнуться о 12:00 на Майдані Просвіти.

Ключові правила та принципи «Віче: Зупини Капітуляцію»

  1. Рух Опору Капітуляції – громадське понадпартійне об’єднання, ініційоване небайдужими громадянами – військовими, волонтерами, дипломатами, активістами, науковцями. Патріотичні політики можуть бути партнерами, але не можуть диктувати свій порядок денний.
  2. Віче – це громадська акція, спрямована проти будь-яких спроб влади ухвалити рішення, які призведуть до поразки у війні з Росією, як-от формула Штайнмаєра, «особливий статус» для Донбасу тощо.
  3. Просимо дотримуватися рекомендацій, які будуть оголошувати представники Руху під час акції. Недотримання рекомендацій координаторів Руху підсилює ризики провокацій та дезорганізації людей, а отже, ставить під загрозу нашу загальну мету.
  4. Лише національна символіка – синьо-жовта, червоно-чорна, кримськотатарська тощо. Жодної партійної символіки.
  5. Під час віча просимо бути пильними й обережними, не вступати в полеміку з людьми, які намагаються агресивно доводити свою думку. У разі конфліктів звертаємося до представників оргкомітету, на яких будуть відповідні бейджі.
  6. Пам’ятаємо: ми різні, можемо мати різні погляди на політичні, соціальні та економічні питання, але у нас спільна мета – зберегти український суверенітет та не допустити капітуляції. Тому сьогодні ми разом та стоїмо плече до плеча.