Новина

Рівнянин позивається до суду на міську раду через скасування пільгового проїзду

10:08, 29 Червня

зображення новини

В обласному центрі через скасування пільгового проїзду в громадському транспорті рівнянин Юрій Островський позивається до суду на міську раду. Він хоче стягнути 40 гривень, які вже витратив за себе і свого супроводжуючого, а також – 100 тисяч моральної шкоди. Про це повідомляє Суспільне.

Чоловік наголошує, що рішення про скасування пільнового проїзду – порушення Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю”. Сам Юрій Островський має інвалідність 1 групи через дитячий церебральний параліч. У своїй позовній заяві до Рівненського окружного адміністративного суду він заявляє, що в період дії карантинних обмежень був змушений оплачувати не лише свій проїзд у тролейбусі, а й особи, що його супроводжує.

Нагадаємо, у Рівненській міській раді комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на час дії карантинних обмежень  ухвалила рішення про відміну пільгового проїзду .

У вівторок, 23 червня, відбулося перше засідання у справі. Журналістів на нього не пустили. Розгляд позову перенесли на 2 липня, аби позивач за цей час знайшов адвоката.

Для журналістів Супільного Юрій Островський прокоментував ситуацію:

“Відміняти закони має право тільки Верховна Рада України. А це порушення таке кричуще з боку місцевої влади, що вони перевищили свої повноваження, вони не мали права цього робити. Я не тільки заради себе. Таких, як я, повне місто. Це єдине, що залишили незахищеним верствам населення. Мене це дуже обурило і я вирішив боротися законними методами”.

Рівнянин з ДЦП позивається до міськради через скасування пільг у транспорті на час карантину

Рівнянин з ДЦП Юрій Островський позивається до суду на міську раду через скасування пільгового проїзду в громадському транспорті на період карантину. Він хоче стягнути 40 гривень, які вже витратив за себе і свого супроводжуючого, а також – 100 тисяч моральної шкоди. Мер відповів: громадського транспорту – немає, є спецтранспорт, який возить людей на роботу: https://bit.ly/38kjV5L

Опубліковано UA: Рівне Неділя, 28 червня 2020 р.

 

Міський голова Володимир Хомко для журналістів сказав, що  у місті немає громадського транспорту на час карантину. Є спецтранспорт, який возить людей на роботу.

Фото та відео Суспільного.