Новина

Рівняни збирають кошти для ремонту ванної кімнати для медперсоналу інфекційного відділення

16:15, 28 Березня

зображення новини

Рівненські активісти збирають кошти для ремонту ванної кімнати для  медперсоналу інфекційного відділення КНП “Центральна міська лікарня”.

Про запуск спільнокошту  у четвер, 26 березня, на своїй Facebook сторінці написав рівнянин, керівник партії  «Голос» в Рівненській області Роман Денисюк. Також він опублікував світлини, як наразі виглядає ванна кімната.

“Вже найближчим часом режим роботи лікарів може суттєво змінитися. Треба все зробити дуже оперативно, тому паралельно вирішую питання з постачанням матеріалів (вже майже все заготовлено) та організації робочих моментів (майстри знайдені),” – зазначено у дописі.

Що планується:
🔸влаштування бойлера;
🔸встановлення душової кабіни;
🔸встановлення умивальника з дзеркалом;
🔸оновлення електропроводки;
🔸заміна сантехнічних труб;
🔸влаштування освітлення та вентиляції;
🔸заміна плитки на нову (стіни/підлога);
🔸влаштування дверей.

Для реалізації ремонту необхідно приблизно 48000 грн. Термін виконання – до 3 квітня 2020р.  Картка для зарахування коштів: ПриватБанк 5168757343682201 –  Денисюк Ілона (координатор).

Організатори зазначили, що обов’язково прозвітують за кожну гривню.

У п’ятницю, 27 березня, Роман Денисюк написав, що значну частину від необхідної суми уже зібрано та розпочали підготовчі роботи для ремонту.

“Друзі, на сьогодні зібрано в грошовому еквіваленті 19000 грн. Нам подарували душову кабінку, двері та гривники). Залишилося ще 29000грн. В п’ятницю почали підготовчі роботи.”