Новина

Рівняни протестували проти інспекції “терористами так званої ДНР” українських позицій (ВІДЕО)

11:04, 11 Вересня

зображення новини

Вчора, 10 вересня, рівняни вийшли на мітинг проти рішення чинної влади щодо спільного інспектування з незаконними збройними формуваннями так званої “ДНР” лінії розмежування.

Патріотичні організації, партійці «Європейської Солідарності» та їхні однодумці, громадські активісти, волонтери та військові, ветерани російсько-української війни провели акцію під стінами Рівненської облдержадміністрації.

Беззаперечно, «спільне інспектування» – це справжня національна ганьба для нашої країни.

Нас випробовують уже цілий рік. Я не знаю, скільки ще хто готовий терпіти, але бачу: те, що відбувається у країні, багатьох уже доводить до краю. Ми маємо чітко розуміти: «зелена» влада – це вороги. Вони намагаються легітимізувати тих, хто нас вбивав, хто катував наших хлопців і дівчат, – зазначив активіст «ЄС» Юрій Поліщук, звертаючись до громади.

Категоричний протест проти того, що відбувається нині в країні, висловили волонтери, бійці, громадські активісти. Адже приниження наших воїнів такими рішеннями потребує бурхливої реакції з боку громадськості, впевнені рівняни.

Уявіть – гвалтівники, вбивці, садисти будуть поважними інспекторами. Вони приїдуть до українських бійців і їх перевірятимуть. Як на це можна реагувати? Сьогодні за кілька годин ми зібрали сотні підписів рівнян, які висловлюються проти таких дій. І це важливо, бо тільки громадський тиск може зупинити цю сваволю, – зазначив очільник Рівненської міської організації ПП «Європейська Солідарність» Павло Алексєвич.

Завершилася акція протесту спільним виконанням Державного гімну України.

На відео – виступ голови громадської організації “Рівне ТакМедТетяни Воронцової.

Тетяна Воронцова СТОП – спільне інспектування (Рівне)!

Опубліковано Oksana Maiboroda Четвер, 10 вересня 2020 р.