Новина

Рівняни перемогли на Чемпіонаті з риболовлі

15:15, 31 Серпня

зображення новини

Рівняни Веніамін Лабяк та Костянтин Яремчук здобули перемогу на Чемпіонаті Житомирської області з риболовлі.

Костянтин Яремчук став чемпіоном Житомирської області в особистому заліку із вагою наловленої риби – 11 800 кг. Веніамін Лабяк виборов ІІІ місце в особистому заліку із вагою наловленої риби – 12 100 кг. Про це йдеться на сторінці Рівненської міськради.