Новина

Рівняни на екологічному марші за клімат

18:05, 20 Вересня

зображення новини

Сьогодні, 20 вересня, в Києві на Михайлівській площі відбувається Марш за порятунок клімату, який повинен звернути увагу нашого уряду на «кліматичну загрозу». Участь у марші беруть і рівняни. Подібні акції сьогодні проходять по усьому світу, і, власне, Міжнародним маршем за клімат Україна приєднується до світових протестів.

Серед української молоді та екологічних організацій з 21 міста України вихованці Рівненського «Екологічного центру» палацу дітей і молоді та «Екоклуб».

Цьогоріч марш підтримали співачка Онука, журналіст Роман Вінтонів (Майкл Щур), ексочільниця Мінздоров’я Уляна Супрун. Як повідомляє Суспільне, міністр енергетики та охорони довкілля Олексій Оржель також приєднався до ходи до Кабінету міністрів і заявив, що підтримує перехід України на 100% відновлювальні джерела енергії.

Проблеми, які порушують активісти – чиста енергетика, енергоефективність, екологічний транспорт і відмова від пластику. Це допоможе Україні стати комфортним середовищем для життя людей, що стане гарантією для щасливого майбутнього.

Зауважимо, що марші за клімат розпочала 16-річна школярка Грета Тунберг. Вона пропускала школу щоп’ятниці, починаючи з серпня 2018 року, а натомість виходила на одиночні пікети біля будівлі шведського парламенту, вимагаючи вжити заходів для запобігання глобальному потеплінню. Така акція стала початком рух Fridays for Future. Відтоді до нього долучилися понад мільйон молодих людей з усього світу.