Новина

Рівнян запрошують на виставу особливих акторів

17:38, 19 Жовтня

зображення новини

26 жовтня о 17:00 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді за участю людей з інвалідністю відбудеться інклюзивний концерт «Inclusion in Harmony 2019».

Виставу про віру в життя, кохання та гармонію в стосунках між людьми покажуть також у Хмельницькому.

Захід безкоштовний. Отримати запрошення можна зателефонувавши за номером: + 38 096 818 38 03.

Близько 130 учасників танцювальної вистави з Вінниці, Києва, Хмельницького, Рівного, Миколаєва, серед яких і люди, як з інвалідністю так і без, вийдуть разом на одну сцену. Артисти через мистецтво донесуть глядачу головний «меседж»: існуючі бар’єри потрібно ламати!

«Inclusion in Harmony» – це вистава, в якій закладена філософія. Коли її дивишся, не звертаєш увагу, які проблеми є в артиста.

Організатор проекту: ГО «Всеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток», за підтримки Народного депутата України, голови підкомітету молоді та спорту Верховної Ради України Ірини Борзової.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

У Рівному захід проходитиме за сприяння управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

В концерті візьмуть участь багаторазовий чемпіон Європи і світу з танців на візках Іван Сівак, вихованці клубу спортивного танцю «Флеш», танцювальна студія «NoName».

26 жовтня о 17.00 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться інклюзивний концерт за участю людей з інвалідністю. Мистецтво без меж: у Рівному та Хмельницькому відбудеться вистава «Inclusion in Harmony 2019». Це постановка про віру в життя, кохання та гармонію в стосунках між людьми.24 жовтня – м. Хмельницький, «СВ-Клуб», початок – о 18.00 год.26 жовтня – м. Рівне, Палац дітей та молоді, початок – о 17.00 год.Вистава є безкоштовною для глядачів. Отримати запрошення можна зателефонувавши за номером: + 38 096 818 38 03.Близько 130 учасників танцювальної вистави з Вінниці, Києва, Хмельницького, Рівного, Миколаєва, серед яких і люди, як з інвалідністю так і без, вийдуть разом на одну сцену. Артисти через мистецтво донесуть глядачу головний «меседж»: існуючі бар’єри потрібно ламати!«Inclusion in Harmony» – це вистава, в якій закладена філософія. Коли її дивишся, не звертаєш увагу, які проблеми є в артиста.Маємо надію, що прийде час, коли ми не будемо думати як людині на візку потрапити в театр, коли нечуючі люди зможуть переглядати будь-які вистави з титрами, коли суспільство та оточуюче середовище буде пристосовано для всіх!Через створений культурний продукт ми розширюємо коло людей, до яких ми доносимо питання важливості створення інклюзивного середовища та доступності.Для довідки: в Україні проживає більше 2,5 млн. людей з інвалідністю.Організатор проекту: ГО «Всеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток», за підтримки Народного депутата України, голови підкомітету молоді та спорту Верховної Ради України Ірини Борзової.Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.В м.Рівному захід проходитиме за сприяння управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.В концерті візьмуть участь багаторазовий чемпіон Європи і світу з танців на візках Іван Сівак, вихованці клубу спортивного танцю «Флеш», танцювальна студія «NoName».

Опубліковано Vitaly Lipsky Пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.