Новина
Рівнян запрошують на акустичний пляжник з Віктором Винником
17:56, 01 Липня

У неділю, 5 липня, у Рівному відбудеться акустичний пляжник з Віктором Винником.
– Все, що нам треба аби відволіктися від буденної гамірної метушні, звичних клопотів і прикрих новин з екранів – природа, горнятко запашного трав’яного чаю та улюблена музика!
Друзі, я придумала як поєднати ці три складові тотального душевного релаксу за умов карантинних обмежень! Запрошую вас 5 липня, о 18:00 на акустичний “пляжник” соліста гурту ‘‘МЕРІ” Віктора Винника! Чому пляжник? Це той самий кватирник, тільки на березі Басівкутського озера (Городище оствиця). Приходьте! Будемо ділитися посмішками, душевним теплом і співати улюблених пісень (дотримуючись соціальної дистанції, звісно!). – прокоментувала організаторка заходу – народна депутатка Соломія Бобровська.
Більше деталей можна знайти на сторінці заходу.
