Новина

Рівнян не пустять збирати ягоди в Білорусі

16:47, 17 Серпня

зображення новини

Забезпечуючи співробітництво прикордонних відомств України та Республіки Білорусь щодо організації сезонного пропуску громадян України на територію білоруського республіканського ландшафтного заповідника “Ольманські болота” для збору дикоросів, на Рівненщині діють тимчасові місця спрощеного перетину державного кордону “Познань”, “Березове” та “Дроздинь”.

У відповідності до двосторонньої домовленості, до 30 серпня тимчасово призупиняється пропуск жителів прикордонних районів для збору дикоросів. Про це повідомляють lt.ogo.ua.

Пропуск громадян здійснювався з 1 липня на ділянці відділу прикордонної служби “Березове” Житомирського загону. Скористались спрощеним перетином кордону понад 1 800 осіб.Починаючи з 7-ї години 30 серпня заплановано відновлення здійснень пропускних операцій в місцях спрощеного пропуску “Познань”, “Березове” та “Дроздинь” жителів прикордоння за наявності паспорта, перепустки, виданої органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право знаходження у прикордонній зоні та іменної квитанції про оплату за відвідування ландшафтного заповідника “Ольманські болота”. Перетин кордону буде здійснюватись лише в пішому порядку або на велосипедах.