Новина

Рівнерада звернулась до Генпрокурора й Держпраці щодо аварії на “Рівнеазоті”

13:02, 22 Липня

зображення новини

Сьогодні, 22 липня, депутати Рівнеради на засіданні розглянули звернення щодо розслідування аварії на “Рівнеазоті”. Підготував його депутат Олег Осуховський, в тексті вказав, що уповноваженні особи “Рівнеазоту” не надали інформації про характер надзвичайної ситуації, потенційну загрозу для людей.

“Про обсяги викидів та тип отруйних речовин, що потрапили до атмосфери. Своїми діями, зокрема спробами ухилитися від інформування населення та експертних служб про надзвичайну ситуацію представники підприємства грубо порушили Закон України “Про об’єкти підвищеної небезпеки”, тим самим наразили на небезпеку життя та здоров’я власних працівників, мешканців навколишніх тергромад, зокрема Рівного”, – озвучив він текст звернення.

Про це повідомляє Суспільне.

Депутати звернулися до Генпрокурора України та керівництва Держслужби України з питань праці з вимогою перевірити дії працівників та керівництва підприємства, розслідувати причини й наслідки аварії. У випадку встановлення порушення законодавств притягнути винних до відповідальності, в тому числі кримінальної.

Звернення підтримали 37 депутатів, жодного голосу проти не було, двоє міських обранців не голосували.

Читайте також: Через аварію на “Рівнеазоті” перевірятимуть потенційно небезпечні об’єкти