Новина

Рівненський перинатальний показав вміст нових «Пакунків малюка»

16:55, 30 Вересня

зображення новини

Рівненський перинатальний центр отримав 191 новий «Пакунок малюка». У перинатальному центрі показали як виглядає вміст оновлених бебі-боксів.

Зокремв, збільшилась кількість пелюшок – 6 штук. Додали дитячі шкарпетки на вік 4-6 місяців. Для такого ж віку доповнили одним дитячим нагрудником. З одягу в бокс потрапив демісезонний комбінезон з капюшоном з синтепоновим наповнювачем. Доповнили пакунок малюка килимком з двома знімними м’якими дугами та підвісними іграшками. У коробці є спеціальний гребінець для волосся та вичісування молочних кірок, а також губка для купання малюка.

Як зазначає керівник закладу Вікторія Єнікеєва, наразі породіллям видаватимуть «Пакунки малюка» із попереднім вмістом. Їх у Рівненському перинатальному залишилось близько 150 штук. Видають бебі-бокси при виписці з пологового.

Рівненський перинатальний центр отримав нові "Пакунки малюка" (191шт.). У оновлених бебі-боксах збільшилась кількість…

Опубліковано Рівненський Обласний перинатальний центр. Новини і досягнення. Понеділок, 30 вересня 2019 р.

 

До слова, Міністерство соціальної політики України повідомляло, що від початку проекту «пакунок малюка» виріс із 30 до 70 позицій і тепер додатково включає:

– Новий одяг (сорочечки, беретик, царапки, слинявчик, комбінезон-трансформер демісезонний)

– Предмети вжитку (півковдра, розвиваючі іграшки для стимулювання зорових, слухових, тактильних відчуттів та рухових навичок, м’яка книга з високою контрастністю зображень, багатофункціональний розвиваючий килимок)

– Засоби гігієни для новонародженого (крем під підгузок, ватні гігієнічні палички, мило для прання дитячих речей, гребінець для волосся, губка для купання)

– Засоби гігієни для мами (прокладки гігієнічні та післяпологові).

До речі, з 1 вересня 2018 року (коли був запроваджений цей проект) «пакунок малюка» отримали вже 289 454 дитини, що становить 97% від кількості народжених. 196 417 із них – отримали свій бейбі-бокс цього року.