Новина
Рівненський музей Уласа Самчука знову запрошує на екскурсії
13:03, 01 Серпня

Відсьогодні, 1 серпня, у Літературному музеї Уласа Самчука знову будуть проводити екскурсії, інформує на своїй сторінці у фейсбуці Олена Медведєва.
Відвідувачі закладу зможуть не лише побачити понад 30 креативних книг, а й почути їхні історії. Також цікавою і насиченою стане програма для юних відвідувачів, адже музей пропонує не лише екскурсії, селфі, а й майстер-класи, розіграші лотерей, проведення різноманітних конкурсів і навіть днів народження у музеї.
Працює заклад щодня, окрім суботи та понеділка з 10.00 до 18.00
До слова, екскурсійна група має складатися лише із 7 осіб.
Працівники музею з нетепінням чекають на нових гостей за адресою: місто Рівне, вулиця С. Петлюри, 17.
