Новина

Рівненські рятувальники отримали апарат, що рятує життя

11:24, 25 Вересня

Апарат, що рятує життя, з’явився у центральному пожежно-рятувальному підрозділі Рівного. Про це повідомляєголовне управління Державної служби знадзвичайних ситуацій України в Рівненській області. Рятувальники обласного управління ДСНС спільно з громадською організацією “Центр порятунку життя” облаштували на базі 1-ї пожежно-рятувальної частини автоматичний зовнішній дифібрилятор.

Даний пристрій допоможе працівникам ДСНС впродовж чотирьх хвилин надати необхідну допомогу людині у якої раптово зупинилося серце до приїзду бригади швидкої. Увесь особовий склад пожежного підрозділу пройшов неохідне навчання.

рятує життя

Апарат, що рятує життя, з’явився у центральному пожежно-рятувальному підрозділі Рівного!!!Рятувальники обласного управління ДСНС спільно з громадською організацією Центр порятунку життя облаштували на базі 1-ї ДПРЧ автоматичний зовнішній дифібрилятор. Даний пристрій допоможе працівникам ДСНС впродовж чотирьх хвилин надати необхідну допомогу людині у якої раптово зупинилося серце до приїзду бригади швидкої. Увесь особовий склад пожежного підрозділу пройшов неохідне навчання. Детальніше у сюжеті місцевого телеканалу.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Середа, 25 вересня 2019 р.