Новина

Рівненські митники вилучили автобус вартістю майже півмільйона

16:47, 19 Серпня

зображення новини

На митному посту “Рівне” Поліської митниці українське підприємство подало до митного контролю та оформлення митну декларацію та пакет товаросупровідних документів на пасажирський автобус марки “Neoplan” модель “N1116”, з метою його випуску у вільний обіг.

Під час аналізу документів митники встановили, що згідно інформації Інтерполу в Україні, поданий митникам бланк свідоцтва про реєстрацію автобуса в Німеччині значиться як “викрадений” та “може бути незаконно використаний для легалізації списаних транспортних засобів на території України”.

Крім того, під час проведення митного огляду було встановлено невідповідність інформації щодо самого автобуса з інформацією, зазначеною в митній декларації та товаросупровідних документах.

У зв’язку з зазначеним, відносно директора українського підприємства складено протокол про порушення митних правил. Санкція передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості транспортного засобу та його конфіскацію.

Сам транспортний засіб загальною митною вартістю майже півмільйона гривень вилучено. Наразі здійснюється провадження по справі.