Новина
Рівненські баскетболісти зіграють дві гри з командою з Южного
14:39, 16 Жовтня

У суботу та неділю, 16-17 жовтня, чоловіча баскетбольна команда “Рівне” зіграє два домашні матчі проти молодого амбітного колективу, дублерів команди Суперліги БК “Хімік-2” з Южного.
Ігри прохолять у рамках Чемпіонату Вищої ліги з баскетболу серед чоловічих команд.
Сьогодні гра розпочнеться о 17:00, а в неділю, 17 жовтня, баскетболісти вийдуть на майданчик о 13 годині.
Місце проведення: ДЮСШ №4 ( вул.Фабрична,7).
