Новина

Рівненські баскетболісти зіграють дві гри з командою з Южного

14:39, 16 Жовтня

зображення новини

У суботу та неділю, 16-17 жовтня, чоловіча баскетбольна команда “Рівне” зіграє два домашні матчі проти молодого амбітного колективу, дублерів команди Суперліги БК  “Хімік-2” з Южного.

Ігри прохолять у рамках Чемпіонату Вищої ліги з баскетболу серед чоловічих команд.

Сьогодні  гра розпочнеться о 17:00, а в неділю, 17 жовтня, баскетболісти вийдуть на майданчик о 13 годині.

Місце проведення: ДЮСШ №4 ( вул.Фабрична,7).

Квитки вже у продажу!