Новина

Рівненські атомники здобувають медалі

14:07, 17 Жовтня

зображення новини

Молоді спеціалісти Рівненської атомної електростанції вибороли 8 призових місць у конкурсі професійної майстерності, що відбувся в Енергодарі Запорізької області.

Учасниками конкурсу стали представники відокремлених підрозділів усіх чотирьох українських АЕС, а також “Атомремонтсервіс” та “Атоменергомаш”. Цьогоріч галузевий конкурс профмайстерності вперше проходив за дев’ятьма спеціальностями: оператор спецводоочищення, електрогазозварювальник ручного зварювання, токар, електромонтер з обслуговування електроустаткування та електромонтер з обслуговування автоматики та засобів вимірювання; черговий дозиметрист, машиніст крана та машиніст-обхідник турбінного устаткування, а також інструктор навчально-тренувального центру (НТЦ). У кожній зі спеціальностей за звання кращого змагалися молоді спеціалісти Рівненської АЕС.

Незважаючи на високу конкуренцію, арсенал перемог рівненських атомників вдалося поповнити двома першими, трьома другими, одним третім та двома четвертими місцями.

«Цього року конкурс профмайстерності серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом» відбувся вже у 18-те. З кожним роком він набуває все більшої популярності та престижності серед молодих працівників електростанції. Хотілося б відзначити високий рівень підготовки усіх конкурсантів Рівненської АЕС. Зокрема, Євген Паламарчук, електромонтер з обслуговування електроустаткування енергоблоків №№1,2 з типом реактора ВВЕР-440, виборов перемогу у суперників, які працюють на енергоблоках з реакторами ВВЕР-1000. Загалом конкурс організовано на гідному рівні, конкурсна комісія працювала злагоджено та професійно», – підсумувала член конкурсної комісії від Рівненської АЕС Анна Кужелєва.