Новина

Рівненська велосипедистка Анастасія Віюк здобула «бронзу» на міжнародній гонці в Боснії і Герцеговині

17:00, 17 Травня

зображення новини

Спортсменка Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України Анастасія Віюк успішно виступила на престижних міжнародних змаганнях з маунтинбайку та піднялася на п’єдестал пошани.

Міжнародна велосипедна гонка Grand Prix Prijedor проходила у місті Прієдор (Боснія і Герцеговина).

Змагання мали високий статус UCI Class 1, що традиційно збирає найсильніших та найрейтинговіших спортсменів із різних країн світу.

У надзвичайно запеклій боротьбі на складній трасі рівнянка продемонструвала високу майстерність, витривалість та наполегливість, виборовши почесне третє місце. Цей результат став черговим вагомим досягненням як для самої спортсменки, так і для всієї велосипедної спільноти Рівненщини.

Вітаємо Анастасію Віюк із цим успіхом, бажаємо швидкого відновлення та підкорення нових, ще вищих спортивних вершин на міжнародній арені!