Новина
Рівненська велосипедистка Анастасія Віюк здобула «бронзу» на міжнародній гонці в Боснії і Герцеговині
17:00, 17 Травня

Спортсменка Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України Анастасія Віюк успішно виступила на престижних міжнародних змаганнях з маунтинбайку та піднялася на п’єдестал пошани.
Міжнародна велосипедна гонка Grand Prix Prijedor проходила у місті Прієдор (Боснія і Герцеговина).
Змагання мали високий статус UCI Class 1, що традиційно збирає найсильніших та найрейтинговіших спортсменів із різних країн світу.
У надзвичайно запеклій боротьбі на складній трасі рівнянка продемонструвала високу майстерність, витривалість та наполегливість, виборовши почесне третє місце. 
Вітаємо Анастасію Віюк із цим успіхом, бажаємо швидкого відновлення та підкорення нових, ще вищих спортивних вершин на міжнародній арені!
