Новина

Рівненська облрада планує знову зібратись, активісти – знову пікетуватимуть

15:57, 07 Жовтня

зображення новини

Сьогодні голова обласної ради Олександр Данильчук зібрав керівників фракцій, аби обговорити спільну позицію щодо Звернення до президента про  імплементацію так званої “формули Штайнмаєра”. На зустрічі був також запрошений голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль та представники громадських організацій.

Учасники зустрічі висловили свої думки з цього питання. Засідання обласної ради заплановано на завтра, 8 жовтня о 15.00.

З порядком денним можна ознайомитися за посиланням: http://oblrada.rv.ua/news/anons.php?ELEMENT_ID=18829

Як стало відомо, того ж дня у Рівному відбудеться захід під назвою “Діалоги про Україну”, на якому представники уряду, Офісу президента, народні депутати зустрінуться з представниками органів місцевого самоврядування та громадськістю. Ключове питання зустрічі – ситуація на Сході України. Обговорюватимуть і питання “формули Штайнмаєра”. Вочевидь, на зустрічі представники центральної влади розповідатимуть про корисність діалогу з агресорами та правильність залишення для агресора українських територій.

Як вже стало відомо нашому сайті, громадські організації та небайдужі рівняни вже планують пікетувати сесію обласної ради з вимогою звернення до президента та Верховної Ради з протестом щодо введення в дію так званої “формули Штайнмаєра” та проти капітуляції України.

Нагадаємо, що вчора в Рівному відбулися заходи проти капітуляції. А минулого тижня депутати Рівненської обласної ради не змогли зібратись для проведення свого засідання.

сьогодні Острозька міська рада вже проголосувала проти так званої “формули Штайнмаєра”, депутати Рівненської міської ради проголосували проти капітуляції в п’ятницю.