Новина
Рівненщина залишається в “зеленій” карантинній зоні
17:58, 08 Серпня

За результатами засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненська область й надалі перебуває у “зеленій” зоні. Про це свідчать епідемічні показники коронавірусної інфекції, повідомляють у Рівненській ОДА.
Зміни торкнулися Луцька і Тернополя, які переходять до “помаранчевої” і “жовтої” зони відповідно.
В ОДА зазначають, що дані про «карантинні» зони оновлюватимуться. Офіційні дані щодо визначення рівня епідемічної безпеки затверджуватимуться за підсумками засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС.
Наразі перехід регіону з однієї в іншу зону можливий за умови, коли 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників.
Обмеження діятимуть на усіх рівнях, включаючи “зелений”.
Обов’язкові вимоги у всіх зонах:
- носіння масок у громадських місцях,
- проведення масових заходів лише за умови перебування не більше 1 особи на 5 м кв,
- заповненість кінотеатрів – не більше, ніж на 50%,
- перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.
