Новина

Рівненщина співпрацюватиме з Францією

10:10, 05 Листопада

зображення новини

В понеділок, 4 листопада, Рівненщину із робочим візитом відвідали  Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєнде Понсена та координатор діяльності Альянс Франсез в Україні Кларіс Броссар. Посадовці мали зустріч із Головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем.

Цей приїзд був не візитом ввічливості, а насамперед одним із кроків до співробітництва. Зокрема сторони розглянули питання співробітництва в культурі, економіці та інвестицій.

Серед усього можна виділити декілька напрямків за якими буде проводитись співпраця:

  • можливе залучення французького капіталу в реалізацію інвестиційних проектів в нашій області. Зокрема, щодо виробництва біопластику із кукурудзи;
  • перенесення нерентабельних у Франції виробництв на територію Рівненської області в рамках міжнародного перерозподілу праці. Для французів – це зменшення затрат, для Рівненщини – робочі місця й місцеві податки;
  • підтримку Французького Альянсу у місті Рівне. Зокрема, сприяння у проведенні заходів, вивченні французької мови тощо.

Насамкінець, посол пообіцяв особливий рівень взаємостосунків із Рівненською областю, адже сьогоднішній його візит в Рівне – одна з перших робочих поїздок на займаній посаді (Етьєна де Понсена призначено Послом Франції в Україні наприкінці серпня цього року).