Новина
Рівненщина прийняла ще дев’ятьох жителів Донеччини
15:43, 05 Вересня

Фото: Рівненська ОВА
На Рівненщину прибув черговий евакуаційний поїзд.
Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської ОДА.
Як зазначається, сьогодні область прийняла ще дев’ятьох жителів Донеччини.
Це вже 11-й евакуаційний рейс за останні два тижні. Людей розмістили у громадах Рівненського району.
Загалом від 21 серпня на Рівненщину евакуаційними потягами прибули 170 мешканців Донеччини.

