Новина
Рівненщина: пасажирські перевезення відновлюють, однак із обмеженнями
11:06, 26 Червня

Від сьогодні, 26 червня, у Рівненській області відновлюється робота приміського, міжміського та внутрішньообласного транспорту. Повідомляє Рівненська ОДА.
Рішенням обласної комісії ТЕБ і НС в Рівненській області, на час дії карантину перевезення має здійснюватися в межах 50% кількості місць для сидіння у транспорті.
І водії, і пасажири повинні перебувати в захисних масках. Також на транспорті та на автостанціях перевірятимуть дотримання усіх санітарних і протиепідемічних правил.
