Новина

«Рівнегаз» проводить інвентаризацію показань газових приладів обліку

16:10, 27 Квітня

зображення новини

У квітні чимало користувачів онлайн-сервісів зіткнулися зі труднощами при передачі показань лічильників газу. Чому так сталося пояснюють у АТ «Рівнегаз».

Затяжна зима призвела до різкого зростання споживання газу, а ринкові умови до різкого стрибка цін в цей же період. Це змусило багато домогосподарств шукати можливості по зниженню фінансового навантаження на сімейні бюджети.
Відтак, в січні – лютому 2021 року домогосподарства з газовим опаленням передавали «Рівнегазу» обсяги споживання до 50 куб м на місяць, що не може відповідати дійсності. Тому, щоб привести у відповідність суми, нараховані до сплати, до реального споживання, АТ «Рівнегаз» прийняло рішення про проведення повної інвентаризації показань лічильників газу «в ручному режимі».

Перевірку показань лічильників контролери будуть проводити з врахуванням епідемічної ситуації. Всі контролери щодня перед виходом на лінію проходять медогляд і перевірку наявності засобів індивідуального захисту.

В штаті АТ «Рівнегаз» зараз налічується тільки 95 контролерів, які зможуть обходити до 2800 домогосподарств на день. Тому процес інвентаризації потребуватиме певного часу і буде здійснюватися співробітниками компанії поступово протягом декількох місяців..

Для того щоб привести у відповідність суми нараховані до сплати до реального споживання, контролери будуть проводити фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Це триватиме кілька секунд, тому у АТ «Рівнегаз» просять споживачів надавати доступ до приладів обліку.

Контролери газорозподільної компанії вже почали інвентаризацію, в ході якої здійснюється фотофіксація поточних показань.